Seria najlepszych książek fantasy

Czy fantastyka cieszy się dużą popularnością? Oczywiście, że tak. Nawet osoby, które na co dzień nie mają tak mocno do czynienia z tym gatunkiem, na pewno byłyby w stanie wymienić kilka publikacji, filmów, czy też seriali, które zrobiły na nich ogromne wrażenie. Chyba wśród najczęściej wymienianych propozycji, znalazłaby się ta autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Pakiet serialowy Wiedźmin. Tomy 1-8 dostępny online to jedna z najlepszych inspiracji, jeżeli ktoś chciałby obdarować wielkiego fana tej serii.

Polska seria fantastyczna

Nie ma tak wielu polskich książek, które zostałyby docenione na rynku międzynarodowym. Na rynku światowym! Ciężko bowiem zliczyć wszystkie języki, na które to została przetłumaczona ta seria. Fenomen Wiedźmina jest naprawdę wielki. Od opublikowania pierwszej części minęło już naprawdę sporo czasu, a sam autor nadal cieszy się wielkim poważaniem w związku z tym, że wypuścił na rynek taki cykl książek.

Do dzisiaj wielu autorów przyznaje się, że Sapkowski jest dla nich niesłabnącym autorytetem, którego nic nie jest w stanie zastąpić. Tak, opowieść o Geralcie z Rivii i jego przyjaciołach, na stałe wpisała się złotymi zgłoskami do panteonu wielkich książek.

Pakiet serialowy Wiedźmin. Tomy 1-8 to kolejna propozycja dla osób, które lubią zbierać kolekcję książek. Ten pakiet został wydany z okazji premiery serialu napisanego na podstawie całego cyklu. Pod koniec roku 2020 najpopularniejsza stacja – Netflix – wypuściła amerykański serial, który z miejsca pobił wszystkie rekordy oglądalności.

Dopiero pojawiła się pierwsza seria, a następne już czekają na swoją premierę. To nic nie oznacza, ponieważ pojawienie się tej serii było doskonałą okazją do tego, aby wypuścić serię, gdzie jedna z książek ma obwolutę filmową. Reszta jest również starannie zaprojektowana, chociaż nie mają one już nic wspólnego z serialem. Może, jak kolejne serie filmowego Wiedźmina ukażą się na rynku, to i kolejne książki doczekaj się równie pięknej, okładki serialowej.